Collection: Products
-
6/10 Class: Homemade Marshmallows
- Regular price
- $40.00
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
6/17 Class: Father’s Day Cake Bake
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
6/18 Class: Chocolate Mint Brownies
- Regular price
- $40.00
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
6/24 Class: Cookie Decorating with SugarME
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
6/25 Class: Nettle Cake
- Regular price
- $40.00
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
6/26 Class: Pretzel Making w/Plot Twist Pretzel
- Regular price
- $42.00
- Regular price
-
- Sale price
- $42.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
6/30 Class: Pasta Making
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
6/4 Class: Calendula Lemon Scone
- Regular price
- $40.00
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
- Page 1 of 3
- Next page